P.B. Cliteur (FvD)



P.B. Cliteur (FvD) 1

Paul Cliteur (1955) is vanaf 11 juni 2019 lid van de FvD-fractie in de Eerste Kamer. Hij is fractievoorzitter.



Personalia

  • geboren 6 september 1955

 

woonplaats

  • Amsterdam, Noord-Holland

 


Functies naast het Eerste Kamerlidmaatschap

actueel

  • Voorzitter wetenschappelijk bureau FvD, Renaissance Instituut Forum voor Democratie vanaf 1 maart 2018
  • Hoogleraar Encyclopedie van de rechtswetenschap Universiteit Leiden vanaf 1 april 2002


Opleidingen

wetenschappelijk onderwijs

  • Filosofie, UvA, vanaf 1 september 1978 tot 1 juni 1985
  • Rechten, VU, vanaf 1 september 1977 tot 1 juni 1983

Loopbaan

functies

  • Lid Eerste Kamer der Staten-Generaal vanaf 11 juni 2019

andere activiteiten

  • Voorzitter wetenschappelijk bureau FvD, Renaissance Instituut Forum voor Democratie vanaf 1 maart 2018

Partijpolitieke functies

  • Voorzitter wetenschappelijk bureau FvD, Renaissance Instituut Forum voor Democratie vanaf 1 maart 2018

Publicaties

  • Zie www.paulcliteur.nl

Anciënniteit

5 dagen
(11 juni 2019 tot heden)