M.J.  Kaljouw  (VVD) 1

Marian Kaljouw (1956) is vanaf 13 juni 2023 lid van de VVD-fractie in de Eerste Kamer.

Contact: marian.kaljouw@eerstekamer.nl


Personalia

  • geboren te Bergen op Zoom, 17 juni 1956
  • gehuwd

 

woonplaats

  • Buurmalsen, Gelderland

 


Functies naast het Eerste Kamerlidmaatschap

actueel

  • beschrijving: vergaderen

    advieswerk: nee

    bezoldigd: ja


Opleidingen

promotie

  • Universiteit Maastricht, vanaf 1 juni 1993 tot 5 maart 1998

post-academisch onderwijs

  • Leernetwerk NSOB, NSOB Den Haag, vanaf 1 september 2016 tot 1 september 2019

Loopbaan

functies

  • Lid Eerste Kamer der Staten-Generaal vanaf 13 juni 2023

andere activiteiten

  • beschrijving: vergaderen

    advieswerk: nee

    bezoldigd: ja

  • beschrijving: Strategisch advies in de gezondheidszorg

    advieswerk: ja

    sector: Gezondheidszorg

    bezoldigd: ja


Onderscheidingen

ridderorden

  • Ridder in de Orde van Oranje-Nassau, 15 juni 2012

Hobby's

  • zwemmen, koken, lezen

 


Reizen

Geen opgave ontvangen


Geschenken

Geen geschenken ontvangen


Anciënniteit

257 dagen
(13 juni 2023 tot heden)