Drs. N.K.  Koffeman  (PvdD) 1

Niko Koffeman (1958) is sinds 12 juni 2007 lid van de PvdD-fractie in de Eerste Kamer. Hij is sinds 12 juni 2007 fractievoorzitter van de PvdD.

Hij is zelfstandig communicatieadviseur. Hij was adviseur bij campagnes van de SP.

Contact: n.koffeman@eerstekamer.nl


Personalia

  • geboren te Maassluis, 12 mei 1958
  • gehuwd te Apeldoorn, 20 juni 1996

 

kinderen

  • 1 dochter en 2 zoons

 

woonplaats

  • Vierhouten, Gelderland

 


Functies naast het Eerste Kamerlidmaatschap

actueel

  • beschrijving: Ontwikkeling, advisering, investering in plantaardige zuivelalteratieven

    advieswerk: ja

    bezoldigd: ja

  • beschrijving: Partner in project om melk uit gras te maken, zonder koeien

    advieswerk: ja

    sector: Voeding

    bezoldigd: ja

    toelichting: Partner en DGA

  • beschrijving: Ontwikkeling, advisering en investering in de ontwikkeling van zuivelalternatieven

    advieswerk: ja

    sector: voeding

    bezoldigd: ja

  • beschrijving: Voorzitter stichting ter bevordering ethisch en wetenschappelijk verantwoord faunabeleid

    advieswerk: nee

    bezoldigd: nee

  • beschrijving: Stichting ter bevordering behoud natuur, algemeen bestuurslid

    advieswerk: ja

    sector: Natuur

    bezoldigd: nee

  • Directeur Commpassion B.V. vanaf 1996
  • Zelfstandig communicatieadviseur, Niko Koffeman's Ad/Venture B.V. te Vierhouten, vanaf 1 augustus 2002; onder andere werkzaamheden voor de SP, Stichting Faunabescherming en Bont voor Dieren

afgesloten

  • beschrijving: Verantwoordelijk voor marketing DVS

    advieswerk: ja

    sector: Voeding

    bezoldigd: ja

  • beschrijving: Stichting bevordering aandacht preventieve gezondheidszorg in zorgpolissen

    advieswerk: ja

    sector: Gezondheidszorg

    bezoldigd: nee

  • beschrijving: Bestuurslid ANBI

    advieswerk: nee

    bezoldigd: nee


Opleidingen

voortgezet onderwijs

  • V.w.o. Prot.Chr. "College Westland-Zuid" te Vlaardingen, vanaf 1970 tot 1976

wetenschappelijk onderwijs

  • Economie: economische psychologische, Erasmus Universiteit Rotterdam, vanaf 1976 tot 31 augustus 1989

Loopbaan

functies

  • Lid Eerste Kamer der Staten-Generaal vanaf 12 juni 2007
  • beschrijving: Ontwikkeling, advisering, investering in plantaardige zuivelalteratieven

    advieswerk: ja

    bezoldigd: ja

  • beschrijving: Partner in project om melk uit gras te maken, zonder koeien

    advieswerk: ja

    sector: Voeding

    bezoldigd: ja

    toelichting: Partner en DGA

  • beschrijving: Ontwikkeling, advisering en investering in de ontwikkeling van zuivelalternatieven

    advieswerk: ja

    sector: voeding

    bezoldigd: ja

  • Copywriter HVR advertising vanaf 1 augustus 1987 tot 1 augustus 2002
  • Tekstschrijver NPO/HDM te 's-Gravenhage vanaf 1 augustus 1983 tot 1 augustus 1987
  • Leraar economie Christelijke Scholengemeenschap Beneden-Maas (detailhandelschool) te Vlaardingen vanaf 1 augustus 1976 tot 1 augustus 1983
  • Zelfstandig communicatieadviseur, Niko Koffeman's Ad/Venture B.V. te Vierhouten, vanaf 1 augustus 2002; onder andere werkzaamheden voor de SP, Stichting Faunabescherming en Bont voor Dieren

andere activiteiten

  • beschrijving: Voorzitter stichting ter bevordering ethisch en wetenschappelijk verantwoord faunabeleid

    advieswerk: nee

    bezoldigd: nee

  • beschrijving: Verantwoordelijk voor marketing DVS

    advieswerk: ja

    sector: Voeding

    bezoldigd: ja

  • beschrijving: Stichting bevordering aandacht preventieve gezondheidszorg in zorgpolissen

    advieswerk: ja

    sector: Gezondheidszorg

    bezoldigd: nee

  • beschrijving: Bestuurslid ANBI

    advieswerk: nee

    bezoldigd: nee

  • beschrijving: Stichting ter bevordering behoud natuur, algemeen bestuurslid

    advieswerk: ja

    sector: Natuur

    bezoldigd: nee

  • Directeur Commpassion B.V. vanaf 1996
  • bezoldigd: nee

  • Lid bestuur Faunabescherming vanaf 1992 tot 2007
  • Lid bestuur The Peas Foundation (onbezoldigd)

Partijpolitieke functies

  • beschrijving: Voorzitter EK fractie

    advieswerk: nee

    bezoldigd: ja

    toelichting: Volgens rijksregeling

  • beschrijving: Voorzitter wetenschappelijk bureau pvdd

    advieswerk: ja

    sector: Wetenschappelijk bureau

    bezoldigd: nee

  • Adviseur Tweede Kamerfractie Partij voor de Dieren


Publicaties

  • "De molifantjes van tovenaar Biotic" (1994)

Onderscheidingen

overige onderscheidingen en prijzen

  • Gouden Esprix, 7 mei 2007

Reizen

Geen opgave ontvangen


Geschenken

Geen opgave ontvangen


Anciënniteit

6152 dagen
(12 juni 2007 tot heden)