Mr. G.J. de Graaf (VVD)



Graaf, G.J. de

Fred de Graaf (1950) was van 10 juni 2003 tot 9 juni 2015 lid van de VVD-fractie

Hij was van 28 juni 2011 tot 2 juli 2013 Voorzitter van de Eerste Kamer.


Anciënniteit

4382 dagen
(10 juni 2003 tot 9 juni 2015)