Naar hoofdinhoud Naar hoofdnavigatiemenu

Mr. F. Korthals Altes (VVD)



Frits Korthals Altes (1931) was van 10 juni 1981 tot 4 november 1982 en van 11 juni 1991 tot 2 oktober 2001 lid van de VVD-fractie in de Eerste Kamer.

Van 13 juni 1995 tot 11 maart 1997 was hij fractievoorzitter. Van 11 maart 1997 tot 2 oktober 2001 was hij Voorzitter van de Eerste Kamer.

Op 25 september 2001 vond het afscheid van de heer Korthals AltesPDF-document plaats in de plenaire zaal van de Eerste Kamer.

Sinds 26 oktober 2001 is de heer Korthals Altes minister van Staat.


Anciënniteit

4278 dagen
(11 juni 1991 tot 2 oktober 2001)
(10 juni 1981 tot 4 november 1982)