Senator Ruers (SP) vertrekt uit Eerste Kamer



18 juni 2018

Bob Ruers (SP) beëindigt per 20 juni 2018 zijn lidmaatschap van de Eerste Kamer. Hij is op 15 juni jl. beëdigd als gedeputeerde in de Provincie Limburg.

Senator Ruers (SP)
Meer afbeeldingen

Ruers is lid van de Eerste Kamer sinds 7 juni 2011. Hij was al eerder senator: van 19 mei 1998 tot 10 juni 2003 en van 12 december 2006 tot 12 juni 2007. Van 19 mei 1998 tot 10 juni 2003 was hij fractievoorzitter.

Sociale media menu


Deel dit item:
Senator Ruers (SP)
Senator Ruers (SP)