Hiddema (FVD) geïnstalleerd als Eerste Kamerlid



Theo Hiddema is dinsdag 13 april 2021 geïnstalleerd als lid van de Eerste Kamer voor Forum voor Democratie. Hiddema volgt Nicki Pouw-Verweij op die op 31 maart 2021 is geïnstalleerd als lid van de Tweede Kamer voor JA21.

Grotere versie foto

Hiddema was van 23 maart 2017 tot en met 24 november 2020 lid van de Tweede Kamer voor Forum voor Democratie. Hij is jurist en strafpleiter te Maastricht en Amsterdam.



Deel dit item:
Begin van een dialoog venster. Het bevat 3 afbeeldingen. Gebruik de pijltoetsen om te navigeren. Escape sluit dit venster.
Theo Hiddema legde de belofte af.
Afbeelding 1 - Theo Hiddema legde de belofte af.