foto van Senator van Kesteren (PVV)

Ton van Kesteren (1954) is sinds 12 december 2023 van de PVV-fractie in de Eerste Kamer.

De heer van Kesteren was eerder lid van 28 maart 2017 tot 13 juni 2023.

Contact: Ton.vankesteren@eerstekamer.nl


Personalia

  • geboren te Groningen, 26 augustus 1954
  • gehuwd

 

kinderen

  • 3 kinderen

 

woonplaats

  • Groningen, Groningen

 


Functies naast het Eerste Kamerlidmaatschap

actueel

  • beschrijving: Aan- en verkoop en taxaties van onroerend goed

    advieswerk: ja

    sector: Zakelijke dienstverlening

    bezoldigd: ja


Opleidingen

hoger beroepsonderwijs

  • Certificaat HBO Leraar Speciaal Onderwijs (Special Needs Teacher), vanaf 2006 tot 2006
  • Akte van Bevoegdheid voor Speciaal Onderwijs (BUO Akte), vanaf 1988 tot 1988
  • Akte van Bekwaamheid voor Volledig Bevoegd Onderwijzer (Rijks Pedagogische Academie Groningen), vanaf 1977 tot 1977

wetenschappelijk onderwijs

  • Masterdiploma Master Special Educational Needs, vanaf 2011 tot 2011

andere opleidingen

  • Masterclass Staats- en Bestuursrecht voor Statenleden Prov. Groningen, vanaf 2013 tot 2013
  • Gecertificeerd Jobcoach, vanaf 2009 tot 2009
  • Gecertificeerd als makelaar/taxateur in Onroerende Goederen, vanaf 2004 tot 2004
  • Beëdiging als makelaar/taxateur in Onroerende Goederen, vanaf 2000 tot 2000
  • Diploma Makelaardij in Onroerende Goederen, vanaf 1996 tot 1996

Loopbaan

functies

  • Lid Eerste Kamer der Staten-Generaal vanaf 12 december 2023 en eerder vanaf 28 maart 2017 tot 13 juni 2023
  • Ambulant begeleider Renn4 Groningen en omgeving vanaf 1 augustus 2006 tot 1 augustus 2016
  • Leraar Alfa-college vanaf 1 augustus 2001 tot 1 augustus 2006
  • beschrijving: Aan- en verkoop en taxaties van onroerend goed

    advieswerk: ja

    sector: Zakelijke dienstverlening

    bezoldigd: ja

  • Onderwijzer Prof. W.J. Bladergroenschool, school voor speciaal onderwijs, Paterswolde vanaf 1 augustus 1986 tot 1 augustus 2001
  • Onderwijzer OBS Nico Bulder, Hoogezand vanaf 1 januari 1978 tot 1 augustus 1988

Partijpolitieke functies

  • beschrijving: Volksvertegenwoordiger

    advieswerk: nee

    bezoldigd: ja

  • Fractievoorzitter en Statenlid PVV Groningen vanaf 15 maart 2011


Reizen

Geen opgave ontvangen


Geschenken

Geen opgave ontvangen


Anciënniteit

2340 dagen
(12 december 2023 tot heden)
(28 maart 2017 tot 13 juni 2023)