A.W.J.A. van Hattem (PVV)



A.W.J.A. van Hattem (PVV) 1

Alexander van Hattem (1983) is vanaf 9 juni 2015 lid van de PVV-fractie in de Eerste Kamer. Hij is fractiesecretaris.



Personalia

  • geboren te Westerhoven (N.Br.), 6 juni 1983

 

woonplaats

  • Vinkel, Noord-Brabant

 


Functies naast het Eerste Kamerlidmaatschap

actueel

  • Lid gemeenteraad van 's-Hertogenbosch vanaf 29 maart 2018
  • Eigenaar Arrest & Wet Juridisch Advies; juridisch adviesbureau (eenmanszaak) vanaf 1 februari 2015
  • Lid Provinciale Staten van Noord-Brabant vanaf 10 maart 2011
  • Secretaris Stichting PVV Noord-Brabant

Opleidingen

voortgezet onderwijs

  • Gymnasium, SG Were Di Valkenswaard

hoger beroepsonderwijs

  • HBO-rechten, Juridische Hogeschool te Tilburg

wetenschappelijk onderwijs

  • Geschiedenis, Radboud Universiteit Nijmegen (niet afgerond)

andere opleidingen

  • Stage bij Tweede Kamerfractie PVV
  • Stage bij gemeenten

Loopbaan

functies

  • Lid Eerste Kamer der Staten-Generaal vanaf 9 juni 2015
  • Lid gemeenteraad van 's-Hertogenbosch vanaf 29 maart 2018
  • Lid Provinciale Staten van Noord-Brabant vanaf 10 maart 2011
  • Projectmedewerker invoering Wabo BMS bv vanaf januari 2010 tot juli 2010
  • Fractiemedewerker fractiemedewerker gemeenteraadsfractie Lijst Pim Fortuyn Eindhoven vanaf 2006 tot 2010
  • Burgerraadslid raadscommissielid Lijst Pim Fortuyn Eindhoven vanaf 2006 tot 2010
  • Commerciële outboundverkoper callcenter Transcom vanaf 2004 tot 2007

andere activiteiten

  • Voorzitter stichting Stichting "Het Vrije Woord" vanaf 2006 tot 2015
  • Secretaris vereniging Lijst Pim Fortuyn Eindhoven vanaf 2006 tot 2010
  • Bestuurslid Stichting Vrienden van de Jonge Fortuynisten vanaf 2003 tot 2010
  • Lid bestuur/voorzitter politieke vereniging "Jonge Fortuynisten" vanaf 2002 tot 2010
  • Secretaris Stichting PVV Noord-Brabant

Partijpolitieke functies

  • Bestuurslid Stichting Ondersteuning Eerste Kamerfractie Partij voor de Vrijheid (PVV) vanaf 1 december 2020
  • Fractievoorzitter VB-PVV fractie Beneluxparlement vanaf 9 december 2019
  • Voorzitter Stichting PVV Den Bosch vanaf 13 juni 2018
  • Fractievoorzitter PVV Provinciale Staten in Noord-Brabant vanaf 14 maart 2013


Reizen

Geen opgave ontvangen


Geschenken

  • Doos met fles drank, 20 februari 2017

Anciënniteit

2200 dagen
(9 juni 2015 tot heden)