Dr. M. Westerveld (PvdA)



Mies Westerveld (1953) was van 19 juni 2007 tot 7 juni 2011 lid van de PvdA-fractie in de Eerste Kamer. Eerder was zij lid van 10 juni 2003 tot 12 juni 2007.


Anciënniteit

2919 dagen
(10 juni 2003 tot 7 juni 2011)