Laten voorlezen


Drs. Ch. Teunissen (PvdD)



foto van Teunissen, Ch.

Christine Teunissen (1985) is vanaf 9 juni 2015 lid van de PvdD-fractie in de Eerste Kamer.



Personalia

  • geboren te Leidschendam, 6 september 1985

woonplaats

  • 's Gravenhage, Zuid-Holland

Opleidingen

  • geschiedenis, Universiteit Leiden, van 2005 tot 2011

Loopbaan

functies

  • Lid Eerste Kamer der Staten-Generaal vanaf 9 juni 2015
  • Beleidsmedewerker fractie Partij voor de Dieren, Eerste Kamer der Staten-Generaal vanaf januari 2015 tot juni 2015
  • Lid gemeenteraad van 's-Gravenhage vanaf 19 maart 2014
  • Persvoorlichter fractie Partij voor de Dieren, Tweede Kamer der Staten-Generaal vanaf augustus 2012 tot 2014

andere activiteiten

  • Secretaris Animal Politics Foundation (APF) vanaf december 2015

Functies naast het Eerste Kamerlidmaatschap

actueel

  • Secretaris Animal Politics Foundation (APF) vanaf december 2015
  • Lid gemeenteraad van 's-Gravenhage vanaf 19 maart 2014


Partijpolitieke functies

  • fractievoorzitter PvdD, gemeenteraad van 's-Gravenhage, vanaf 19 maart 2014
  • lid Raad van Advies Partij voor de Dieren, vanaf oktober 2011
  • lid bestuur Stichting Ondersteuning fractie Partij voor de Dieren, gemeenteraad van ‘s-Gravenhage, vanaf 27 maart 2014

Anciënniteit

894 dagen
(9 juni 2015 tot heden)