Drs. M.C.T. Fiers (PvdA)



M.C.T. Fiers

Mary Fiers (1968) is sinds 12 oktober 2021 lid van de PvdA-fractie in de Eerste Kamer.

Mevrouw Fiers was eerder lid van de Eerste Kamer van 3 april 2018 tot 11 juni 2019.



Personalia

  • geboren 5 oktober 1968

 

woonplaats

  • Eindhoven, Noord-Brabant

 


Functies naast het Eerste Kamerlidmaatschap

actueel

  • Lid Raad van Toezicht ROC "Ter Aa" vanaf september 2017
  • Lid bestuur "Afslag Eindhoven" vanaf januari 2017
  • Voorzitter Jeugdsportfonds Eindhoven vanaf februari 2016
  • Lid Raad van Commissarissen TBV Wonen vanaf juni 2015
  • Directeur Groen Ontwikkelfonds Brabant vanaf 1 mei 2014

afgesloten

  • Lid Raad van Toezicht Stichting Maatschappelijke Opvang Helmond vanaf januari 2015 tot 8 november 2018
  • Lid Raad van Toezicht ROS Robuust vanaf juni 2014 tot 15 september 2018

Loopbaan

functies

  • Lid Eerste Kamer der Staten-Generaal vanaf 12 oktober 2021 en eerder vanaf 3 april 2018 tot 11 juni 2019
  • Directeur Groen Ontwikkelfonds Brabant vanaf 1 mei 2014
  • Lid gemeenteraad van Eindhoven vanaf 11 maart 2010 tot 23 april 2010
  • Wethouder van wonen, volkshuisvesting, wijkvernieuwing en ruimtelijke kwaliteit, burgerparticipatie, groen, water, monumenten en woonwagenbeleid van Eindhoven vanaf 24 april 2006 tot 11 maart 2013
  • Lid gemeenteraad van Eindhoven vanaf 2002 tot 2006
  • Manager verslavingszorg Noord-Brabant, "Novadic-Kentron" vanaf 1999 tot 2006
  • Leidinggevende operatie-afdeling Eindhoven vanaf 1991 tot 1999
  • Operatie-assistente Eindhoven vanaf 1986 tot 1991
  • Leerling operatie-assistente Eindhoven vanaf 1986 tot 1989


Reizen

Geen opgave ontvangen


Geschenken

Geen opgave ontvangen


Anciënniteit

438 dagen
(12 oktober 2021 tot heden)
(3 april 2018 tot 11 juni 2019)