Drs. M.J.R.L. de Graaff (PVV)



foto van Graaff, M.J.R.L.de

Marcel de Graaff was van 7 juni 2011 tot 30 juni 2014 lid van de PVV-fractie in de Eerste Kamer. Van 25 september 2012 tot 10 juni 2014 was hij fractievoorzitter.


Anciënniteit

1120 dagen
(7 juni 2011 tot 1 juli 2014)