Drs. M.Y. Linthorst (PvdA)



foto van Linthorst, M.Y.

Marijke Linthorst (1952) was van 10 juni 2003 tot 9 juni 2015 lid van de PvdA-fractie in de Eerste Kamer. Eerder was zij lid van 13 juni 1995 tot 8 juni 1999.


Anciënniteit

5838 dagen
(10 juni 2003 tot 9 juni 2015)
(13 juni 1995 tot 8 juni 1999)