Ir. W.W. van Zandbrink (PvdA)



Kamerlid W.W. van Zandbrink

Wouter van Zandbrink (1958) is sinds 13 februari 2018 lid van de PvdA-fractie in de Eerste Kamer. Sinds 25 september 2018 is hij fractiesecretaris.

Hij was eerder lid van 23 september 2014 tot 9 juni 2015.



Personalia

  • Stoutenburg, 15 september 1958
  • gehuwd te Koudekerke (Zeeland), 27 mei 1983

kinderen

  • 2 kinderen

woonplaats

  • Aagtekerke, Zeeland

Opleidingen

  • Zoötechniek, Wageningen University & Research, van 1976 tot 1983
  • v.w.o., "Eemlandcollege" te Amersfoort, van 1970 tot 1976

Loopbaan

functies

  • Lid Eerste Kamer der Staten-Generaal vanaf 13 februari 2018 en eerder vanaf 23 september 2014 tot 9 juni 2015
  • Zelfstandig adviseur "Wouter van Zandbrink Organisatie & Advies", Aagtekerke vanaf 1 juli 2007
  • Lid Gedeputeerde Staten Zeeland vanaf 29 september 2006 tot 27 april 2007
  • Directeur Zuid ministerie Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit, Eindhoven vanaf 1 januari 2004 tot 29 september 2006
  • Regiomanager Dienst Landelijk Gebied, Tilburg vanaf 1 april 2002 tot 1 januari 2004
  • Afdelingshoofd Dienst Landelijk Gebied, Goes vanaf 1 juli 1997 tot 1 april 2002
  • Directeur Plattelandsprogramma Brabant/Limburg, Eindhoven vanaf 1 mei 1994 tot 1 juli 1997
  • Afdelingshoofd Dienst Beheer Landbouwgronden, Tilburg vanaf 1 september 1990 tot 1 mei 1994
  • Afdelingshoofd Dienst Beheer Landbouwgronden, Goes vanaf 1 november 1987 tot 1 september 1990
  • Afdelingshoofd Dienst Beheer Landbouwgronden, Utrecht vanaf 1 juni 1983 tot 1 november 1987

andere activiteiten

  • Lid Aquaculture Advisory Council (ExCom-member) vanaf 1 september 2016
  • Voorzitter Vereniging De Mosselhandel vanaf 1 april 2016
  • Voorzitter Stichting Kwaliteitszaken Schelpdieren vanaf 1 april 2016
  • Voorzitter Coöperatieve Exploitatiemaatschappij Kijkuit vanaf 1 april 2016
  • Voorzitter Coalitie Delta Natuurlijk vanaf 1 april 2012
  • Lid Provinciale Staten Zeeland vanaf 7 maart 2007 tot 2 maart 2011

Functies naast het Eerste Kamerlidmaatschap

actueel

  • Lid Aquaculture Advisory Council (ExCom-member) vanaf 1 september 2016
  • Voorzitter Vereniging De Mosselhandel vanaf 1 april 2016
  • Voorzitter Stichting Kwaliteitszaken Schelpdieren vanaf 1 april 2016
  • Voorzitter Coöperatieve Exploitatiemaatschappij Kijkuit vanaf 1 april 2016
  • Voorzitter Coalitie Delta Natuurlijk vanaf 1 april 2012
  • Zelfstandig adviseur "Wouter van Zandbrink Organisatie & Advies", Aagtekerke vanaf 1 juli 2007


Partijpolitieke functies

  • Lid gewestelijk Bestuur, vanaf maart 2016

vorige

  • lid PvdA programmacommissie Provinciale Staten Zeeland, 2014

Anciënniteit

563 dagen
(18 februari 2018 tot heden)
(23 september 2014 tot 9 juni 2015)