J.A.M. Reijnen (KVP)



Jan Reijnen (1927) was van 16 mei 1972 tot 20 september 1977 lid van de KVP-fractie in de Eerste Kamer.

De heer Reijnen is op 7 april 2020 overleden en werd herdacht tijdens de plenaire vergadering van de Eerste Kamer op 12 mei 2020.


Anciënniteit

1953 dagen
(16 mei 1972 tot 20 september 1977)