M.P. Meijer (SP)

Meta Meijer (1969) is vanaf 9 juni 2015 lid van de SP-fractie in de Eerste Kamer.


Personalia

  • geboren 22 augustus 1969  

woonplaats

  • Amsterdam, Noord-Holland  

Opleidingen

  • dagbladjournalistiek, School voor Journalistiek en Voorlichting  
  • Berlage Scholengemeenschap te Amsterdam  

Loopbaan

functies

  • Lid Eerste Kamer der Staten-Generaal vanaf 9 juni 2015
  • Personeelsfunctionaris SP Tweede Kamerfractie vanaf 1 juni 2017
  • Persvoorlichter Tweede Kamerfractie SP vanaf 1 september 2016 tot 1 juni 2017
  • Medewerker Vereniging Milieudefensie, vanaf januari 2013; trainingen, oprichten en begeleiden afdelingen vanaf 1 januari 2013 tot 1 september 2016
  • Lid raad stadsdeel Amsterdam-Oost vanaf maart 2010 tot maart 2014
  • Campagneleider verkeer, Vereniging Milieudefensie vanaf 2008 tot 2009
  • Lid gemeenteraad van Amsterdam vanaf maart 2002 tot maart 2010
  • Lid raad stadsdeel Amsterdam-Zeeburg vanaf maart 1998 tot maart 2002
  • Medewerker Vereniging Milieudefensie, van 2009 tot 2011; lobbyist


Functies naast het Eerste Kamerlidmaatschap

actueel

  • Personeelsfunctionaris SP Tweede Kamerfractie vanaf 1 juni 2017
  • Medewerker Vereniging Milieudefensie, van 2009 tot 2011; lobbyist

afgesloten

  • Persvoorlichter Tweede Kamerfractie SP vanaf 1 september 2016 tot 1 juni 2017
  • Medewerker Vereniging Milieudefensie, vanaf januari 2013; trainingen, oprichten en begeleiden afdelingen vanaf 1 januari 2013 tot 1 september 2016

Partijpolitieke functies

  • lid partijbestuur SP, vanaf 2007  

vorige

  • fractievoorzitter SP stadsdeelraad Amsterdam-Oost  

Anciënniteit

840 dagen
(9 juni 2015 tot heden)