Mr. drs. B. Nieuwenhuizen



Bas Nieuwenhuizen was plaatsvervangend griffier van de Eerste Kamer van 13 september 1994 tot 1 augustus 2007. Hij bekleedde die functie al tijdelijk sinds 5 oktober 1993. Van 1 januari tot 15 april 2003 en van 1 december 2005 tot 1 september 2006 was hij waarnemend Griffier.