Naar hoofdinhoud Naar hoofdnavigatiemenu

Mr. J.J.L. Pastoor (CDA)



Jan Pastoor (1935) was van 8 juni 1999 tot 12 juni 2007 lid van de CDA-fractie in de Eerste Kamer. Hij was secretaris van zijn fractie.

De heer Pastoor is op 10 december 2019 overleden en werd herdacht tijdens de plenaire vergadering van de Eerste Kamer op 21 januari 2020.


Anciënniteit

2926 dagen
(8 juni 1999 tot 12 juni 2007)