Mr. Y.E.M.A. Timmerman-Buck (CDA)



Yvonne Timmerman-Buck (1956) was van 8 juni 1999 tot 1 november 2009 lid van de CDA-fractie in de Eerste Kamer. Zij was van 17 juni 2003 tot 6 oktober 2009 Eerste Kamervoorzitter. In de periode 2001-2003 was mevrouw Timmerman-Buck fractievoorzitter van het CDA. Op 10 november 2009 werd tijdens een bijzondere plenaire zittingPDF-document van de Eerste Kamer afscheid genomen van mevrouw Timmerman-Buck.


Anciënniteit

3799 dagen
(8 juni 1999 tot 1 november 2009)