Prof. mr. E.C.M. Jurgens (PvdA)



Erik Jurgens (1935) was van 13 juni 1995 tot 12 juni 2007 lid van de PvdA-fractie in de Eerste Kamer. Van 15 juni 1999 tot 24 juni 2003 was hij tweede ondervoorzitter van de Eerste Kamer; van 24 juni 2003 tot 12 juni 2007 was hij eerste ondervoorzitter.


Anciënniteit

4382 dagen
(13 juni 1995 tot 12 juni 2007)