Prof. mr. I.A. Diepenhorst (CDA)



Isaäc Arend Diepenhorst (1916-2004) was van 15 juli 1952 tot 14 april 1965 en van 11 mei 1971 tot 10 juni 1981 lid van de CDA-fractie (voorheen ARP-fractie) in de Eerste Kamer.

De heer Diepenhorst is overleden op 21 augustus 2004. Hij is herdachtPDF-document in de plenaire vergadering van 7 september 2004.


Anciënniteit

8297 dagen
(29 oktober 1974 tot 10 juni 1981)
(11 mei 1971 tot 17 september 1974)
(15 juli 1952 tot 14 april 1965)