ChristenUnie-fractie



De ChristenUnie is sinds 2001 vertegenwoordigd in de Eerste Kamer. In 1999 was er al een gezamenlijke fractie van RPF (Reformatorisch Politieke Federatie) en GPV (Gereformeerd Politiek Verbond) gevormd.

De ChristenUnie heeft bij de verkiezingen van 2015 drie zetels behaald, één meer dan in 2011.

Sinds 7 juni 2011 is Roel Kuiper fractievoorzitter. Vice-fractievoorzitter en penningmeester is Peter Ester.

Partijwebsite: www.christenunie.nl


samenstelling

Woonplaats: Gouda, Zuid-Holland
Geboortedatum: 08-09-1982
Anciënniteit: 1268 dagen

Woonplaats: Baarn, Utrecht
Geboortedatum: 05-06-1953
Anciënniteit: 2843 dagen

Woonplaats: Amsterdam, Noord-Holland
Geboortedatum: 05-04-1962
Anciënniteit: 4299 dagen