GroenLinks-fractie



GroenLinks is sinds 13 februari 1990 vertegenwoordigd in de Eerste Kamer.

Sinds 11 juni 2019 is Paul Rosenmöller fractievoorzitter. Farah Karimi is vice-fractievoorzitter en fractiesecretaris. Penningmeester van de fractie is Saskia Kluit.

Wilt u contact opnemen met de GroenLinks-fractie, dan kunt u een bericht sturen aan groenlinks@eerstekamer.nl.

Partijwebsite: www.groenlinks.nl


samenstelling

Mr.drs. M.M. de Boer
Anciënniteit: 1617 dagen
Woonplaats: Amsterdam, Noord-Holland
Geboortedatum: 21-11-1964

Prof.dr. R.R. Ganzevoort
Anciënniteit: 3080 dagen
Woonplaats: Utrecht, Utrecht
Geboortedatum: 14-02-1965

Drs. R. van Gurp
Anciënniteit: 154 dagen
Woonplaats: Tilburg, Noord-Brabant
Geboortedatum: 22-09-1956

F. Karimi
Anciënniteit: 154 dagen
Woonplaats: Den Haag, Zuid-Holland
Geboortedatum: 15-11-1960

Drs. S. Kluit
Anciënniteit: 154 dagen
Woonplaats: Utrecht, Utrecht
Geboortedatum: 26-05-1973

P. Rosenmöller
Anciënniteit: 154 dagen
Woonplaats: Driebergen-Rijsenburg, Utrecht
Geboortedatum: 11-05-1956

Mr. G.V.M. Veldhoen
Anciënniteit: 154 dagen
Woonplaats: Amsterdam, Noord-Holland
Geboortedatum: 25-03-1971

C.C.M. Vendrik
Anciënniteit: 154 dagen
Woonplaats: Amsterdam, Noord-Holland
Geboortedatum: 30-01-1963