Senator Jopie Nooren (PvdA) vertrekt uit Eerste Kamer



Eerste Kamerlid Jopie Nooren (PvdA) vertrekt in februari 2021 uit de Eerste Kamer. Jopie Nooren wordt op 1 maart 2021 Voorzitter van het College van Bestuur van de Hogeschool van Amsterdam. Om haar aandacht volledig te kunnen richten op deze baan legt zij haar Eerste Kamerlidmaatschap neer.

Senator Nooren (PvdA) tijdens een debat op 5 oktober 2020
Grotere versie foto

Jopie Nooren is vanaf 9 juni 2015 lid van de PvdA-fractie in de Eerste Kamer. Sinds 9 juli 2019 is Jopie Nooren tevens Eerste Ondervoorzitter van de Eerste Kamer. Zij is ook secretaris/penningmeester van de fractie. Verder is zij in de Kamer Ondervoorzitter van de commissie voor Infrastructuur, Waterstaat en Omgeving (IWO).


Deel dit item:
Begin van een dialoog venster. Het bevat 2 afbeeldingen. Gebruik de pijltoetsen om te navigeren. Escape sluit dit venster.
Senator Nooren (PvdA) tijdens een debat op 5 oktober 2020
Afbeelding 1 - Senator Nooren (PvdA) tijdens een debat op 5 oktober 2020