D. Yildirim (Fractie-Yildirim)



Düzgün Yildirim (1963) was van 12 juni 2007 tot 7 juni 2011 lid van de Eerste Kamer. Tot 25 september 2007 was hij lid van de SP-fractie. Vanaf 2 oktober 2007 vormde hij de (éénmans)fractie-Yildirim.


Anciënniteit

1456 dagen
(12 juni 2007 tot 7 juni 2011)