Dr. L. Ginjaar (VVD)



Leendert Ginjaar (1928-2003) was van 25 augustus 1981 tot 10 juni 2003 lid van de VVD-fractie in de Eerste Kamer. Van 11 maart 1997 tot 14 september 1999 was hij fractievoorzitter.

De heer Ginjaar is overleden op 17 september 2003. Hij is herdachtWord-document in de plenaire vergadering van 30 september 2003.


Anciënniteit

7959 dagen
(25 augustus 1981 tot 10 juni 2003)