VVD-fractie



De Volkspartij voor Vrijheid en Democratie is sinds 1948 vertegenwoordigd in de Eerste Kamer .

De fractie heeft bij de verkiezingen van 2015 dertien zetels behaald, drie minder dan in 2011.

Sinds 24 november 2015 is Annemarie Jorritsma fractievoorzitter. 

Helmi Huijbregts-Schiedon is vice-fractievoorzitter. Mart van de Ven is fractiesecretaris.

Partijwebsite: www.vvd.nl


samenstelling

mr. A. Broekers-Knol
Kamervoorzitter
Woonplaats: Overveen, Noord-Holland
Geboortedatum: 23-11-1946
Anciënniteit: 6284 dagen

Woonplaats: Wassenaar, Zuid-Holland
Geboortedatum: 07-02-1958
Anciënniteit: 2231 dagen

Woonplaats: Oss, Noord-Brabant
Geboortedatum: 16-11-1954
Anciënniteit: 635 dagen

Woonplaats: 's-Gravenhage, Zuid-Holland
Geboortedatum: 30-04-1967
Anciënniteit: 4205 dagen

Woonplaats: Oosterhout, Noord-Brabant
Geboortedatum: 13-05-1948
Anciënniteit: 4205 dagen

Woonplaats: Almere, Flevoland
Geboortedatum: 01-06-1950
Anciënniteit: 1286 dagen

Woonplaats: Doorn, Utrecht
Geboortedatum: 04-08-1941
Anciënniteit: 4205 dagen

Woonplaats: Dalen, Drenthe
Geboortedatum: 30-03-1954
Anciënniteit: 887 dagen

Woonplaats: Almelo, Overijssel
Geboortedatum: 14-04-1947
Anciënniteit: 2973 dagen

Woonplaats: Emmeloord, Flevoland
Geboortedatum: 20-05-1946
Anciënniteit: 4205 dagen

Woonplaats: Middelburg, Zeeland
Geboortedatum: 13-05-1947
Anciënniteit: 2749 dagen

Woonplaats: Rijpwetering, Zuid-Holland
Geboortedatum: 28-11-1954
Anciënniteit: 1286 dagen

Woonplaats: Heerlen, Limburg
Geboortedatum: 30-06-1962
Anciënniteit: 96 dagen