Dr. P.B. Boorsma (CDA)



Peter Boorsma (1944) was van 23 juni 1987 tot 10 juni 2003 lid van de CDA-fractie in de Eerste Kamer. Van 8 juni 1999 tot 2 oktober 2001 was hij eerste ondervoorzitter van de Eerste Kamer.


Anciënniteit

5831 dagen
(23 juni 1987 tot 10 juni 2003)