Drs. P.W. Geerdink (VVD)



drs P.W. Geerdink (VVD) 2

Paulien Geerdink (1969) is vanaf 11 juni 2019 lid van de VVD-fractie in de Eerste Kamer.



Personalia

  • geboren te Delft, 7 maart 1969
  • gehuwd

 

kinderen

  • 1 dochter en 1 zoon

 

woonplaats

  • Groningen, Groningen

 


Functies naast het Eerste Kamerlidmaatschap

actueel

  • Vice-voorzitter van de RvT, voorzitter auditcommissie Wilhelmina Ziekenhuis Assen vanaf 2018
  • Lid van de financiële commissie VVD vanaf 2017
  • Bestuurslid, secretaris Henk de By Fonds vanaf 2016
  • Bestuurslid, secretaris Stichting vrienden van het Liszt Concours vanaf 2016
  • Lid Raad van Commissarissen Houdstermaatschappij Fondsen Overijssel B.V. vanaf 2015
  • Bestuurslid Stichting Liszt Concours vanaf 2012


Opleidingen

voortgezet onderwijs

  • VWO, OSG De Groene Driehoek in Hoogeveen en Kottenparkcollege Enschede, vanaf 1981 tot 1987

wetenschappelijk onderwijs

  • Erasmus programma, juridische faculteit, Universiteit Hannover, vanaf 1993 tot 1993
  • Fiscale economie, Rijksuniversiteit Groningen, vanaf 1987 tot 1993

Loopbaan

functies

  • Lid Eerste Kamer der Staten-Generaal vanaf 11 juni 2019
  • Directeur Noordelijk Belastingkantoor vanaf januari 2018 tot juni 2019
  • Kwartiermaker/beoogd directeur Noordelijk Belastingkantoor in oprichting vanaf september 2016 tot januari 2018
  • Directeur Hefpunt vanaf april 2014 tot september 2016
  • Senior adviseur BMC vanaf 2010 tot 2011
  • Directeur/eigenaar PWGA vanaf 2009 tot april 2014
  • Sectormanager Klant & Markt Waterbedrijf Groningen vanaf 2007 tot 2009
  • Belastingadviseur Spigthoff vanaf 2004 tot 2007
  • Senior beleidsmedewerker Ministerie van Economische Zaken vanaf 1999 tot 2003
  • Manager Tax Deloitte vanaf 1996 tot 1999
  • Belastingadviseur Ernst & Young vanaf 1993 tot 1996


Partijpolitieke functies

afgesloten

  • Lid permanente scoutingscommissie VVD vanaf 2012 tot 2016
  • Fractievoorzitter VVD Provinciale Staten van Groningen VVD vanaf 2011 tot 2014
  • Lid van de Stuurgroep van de Haya van Somerenstichting VVD vanaf 2006 tot 2007
  • Gemeenteraadslid VVD gemeente Amsterdam VVD vanaf 2002 tot 2006
  • Bestuurslid VVD Amsterdam-Zuid VVD vanaf 1996 tot 2002


Anciënniteit

72 dagen
(11 juni 2019 tot heden)