Naar hoofdinhoud Naar hoofdnavigatiemenu

F.J.F. Uijen (PvdA)



Frans Uijen (1927-2019) was van 20 september 1977 tot 13 september 1983 en van 3 juni 1986 tot 11 juni 1991 lid van de PvdA fractie van de Eerste Kamer.

De heer Uijen is op 7 februari 2019 overleden en werd herdacht tijdens de plenaire vergadering van de Eerste Kamer op dinsdag 12 maart 2019.


Anciënniteit

4018 dagen
(3 juni 1986 tot 11 juni 1991)
(20 september 1977 tot 13 september 1983)