H. Otten (FvD)



H. Otten (FvD) 1

Henk Otten (1967) is vanaf 11 juni 2019 lid van de FvD-fractie in de Eerste Kamer.



Personalia

  • geboren 30 mei 1967

 

woonplaats

  • Amsterdam, Noord-Holland

 


Functies naast het Eerste Kamerlidmaatschap

actueel

  • Directeur ms2 capital B.V. vanaf 1 januari 2003


Opleidingen

wetenschappelijk onderwijs

  • Nederlands Recht, Rijksuniversiteit Groningen, vanaf 1 september 1988 tot 30 oktober 1992
  • Economische Wetenschappen (Cum Laude), Rijksuniversiteit Groningen, vanaf 1 september 1985 tot 30 augustus 1991

Loopbaan

functies

  • Lid Eerste Kamer der Staten-Generaal vanaf 11 juni 2019
  • Directeur ms2 capital B.V. vanaf 1 januari 2003

andere activiteiten

  • Partijbestuur Forum voor Democratie vanaf 1 september 2016 tot 25 april 2019

Partijpolitieke functies

  • Partijbestuur Forum voor Democratie vanaf 1 september 2016 tot 25 april 2019

Anciënniteit

5 dagen
(11 juni 2019 tot heden)