Fractie-Otten



Op 28 juli 2019 vormde Henk Otten de Fractie-Otten. Eerder was hij van 11 juni 2019 tot 28 juli 2019 lid van de FVD-fractie in de Eerste Kamer.

Op 20 augustus 2019 hebben mevrouw Rookmaker en de heer De Vries zich aangesloten bij de Fractie-Otten. Eerder waren zij van 11 juni 2019 tot 20 augustus 2019 lid van de FVD-fractie. Mevrouw Rookmaker heeft per 10 februari 2020 haar Kamerlidmaatschap beëindigd.

Van 15 december 2020 tot en met 14 februari 2021 was de heer Baljeu tijdelijk lid van de fractie in verband met het tijdelijk ontslag als Kamerlid van mevrouw Nanninga in verband met zwangerschap en bevalling.

Wilt u contact opnemen met de Fractie-Otten, dan kunt u een bericht sturen aan fractie-otten@eerstekamer.nl.


Fractiebestuur

fractievoorzitter: Henk Otten (sinds 28 juli 2019)
vice-fractievoorzitter: Jeroen de Vries
fractiesecretaris: Jeroen de Vries

Samenstelling

  • Mr.drs. H. Otten
    Anciënniteit: 837 dagen
    Woonplaats: Amsterdam, Noord-Holland
    Geboortedatum: 30-05-1967
  • J.W.E. de Vries
    Anciënniteit: 837 dagen
    Geboortedatum: 09-02-1971