Mr. A.P. Vink (D66)



Kamerlid Anita Vink

Anita Vink (1982) was van 29 januari 2019 tot 11 juni 2019 lid van de D66-fractie in de Eerste Kamer.

Eerder was zij van 9 oktober 2018 tot 24 januari 2019 lid van de Eerste Kamer. Mevrouw Vink verving toen het lid Bredenoord gedurende haar zwangerschaps- en bevallingsverlof.


Anciënniteit

240 dagen
(29 januari 2019 tot 11 juni 2019)
(9 oktober 2018 tot 24 januari 2019)