Mr. G.V.M. Veldhoen (GroenLinks)



G.V.M. Veldhoen (GroenLinks) 1

Gala Veldhoen (1971) is vanaf 11 juni 2019 lid van de GroenLinks-fractie in de Eerste Kamer



Personalia

  • geboren te Amsterdam, 25 maart 1971
  • Gehuwd

 

kinderen

  • 2 zonen van 12 en 17 jaar

 

woonplaats

  • Amsterdam, Noord-Holland

 


Functies naast het Eerste Kamerlidmaatschap

actueel

  • Lid Klachtencommissie Vereniging Rembrandt vanaf 1 oktober 2019
  • Lid Raad van Toezicht Stichting Paradiso vanaf 2 september 2019
  • Lid Raad van Commissarissen Stichting Ymere vanaf 15 februari 2019


Opleidingen

voortgezet onderwijs

  • Gymnasium, Barlaeus, vanaf 1 september 1983 tot 1 juni 1989

wetenschappelijk onderwijs

  • Beroepsopleiding, Orde van Advocaten, vanaf 1 oktober 1997 tot 1 oktober 2000
  • Universiteit, Universiteit van Amsterdam, vanaf 1 september 1990 tot 1 mei 1995
  • Universiteit, Universiteit van Amsterdam, vanaf 1 september 1989 tot 1 augustus 1990

andere opleidingen

  • Leergang rechter in opleiding, Studiecentrum Rechtspleging (SSR), vanaf 1 januari 2007 tot 1 januari 2008

Loopbaan

functies

  • Lid Eerste Kamer der Staten-Generaal vanaf 11 juni 2019
  • Rechter Rechtbank Midden-Nederland vanaf 1 januari 2007 tot 1 januari 2019
  • Advocaat Kalff Katz Koedooder advocaten resp. Hulkenberg van der Veen Advocaten vanaf 1 oktober 1997 tot 1 december 2006

andere activiteiten

  • Lid Klachtencommissie Vereniging Rembrandt vanaf 1 oktober 2019
  • Lid Raad van Toezicht Stichting Paradiso vanaf 2 september 2019
  • Lid Raad van Commissarissen Stichting Ymere vanaf 15 februari 2019
  • Rechter plaatsvervanger Rechtbank Midden-Nederland vanaf 1 januari 2019 tot 1 juni 2019
  • Lid raad van toezicht Stichting Nederlandse Publieke Omroep vanaf 1 januari 2016 tot 1 juni 2019
  • Lid ledenraad Rabobank Amsterdam vanaf 1 juni 2015 tot 1 juni 2019
  • Voorzitter Reclame Code Commissie vanaf 1 januari 2015 tot 1 januari 2016
  • Lid raad van commissarissen Koninklijk Theater Carré vanaf 1 juli 2008 tot 1 juli 2016
  • Bestuurslid Stichting Beeldrecht (nu Pictoright) vanaf 1 september 2003 tot 1 januari 2008
  • Bestuurslid Onderwijs Stichting Zelfstandige Gymnasia vanaf 1 mei 1999 tot 1 april 2012


Hobby's

  • (live) muziek luisteren en maken, kunst/musea, film, theater en lezen

 


Anciënniteit

133 dagen
(11 juni 2019 tot heden)