Naar hoofdinhoud Naar hoofdnavigatiemenu

Mr. ir. H. Heijne Makkreel (VVD)



Henk Heijne Makkreel (1931) was van 29 maart 1977 tot 8 juni 1999 lid van de VVD-fractie in de Eerste Kamer. Van 23 juni 1987 tot 13 juni 1995 was hij tweede ondervoorzitter van de Eerste Kamer; van 13 juni 1995 tot 11 maart 1997 was hij eerste ondervoorzitter.


Anciënniteit

8106 dagen
(29 maart 1977 tot 8 juni 1999)