Prof.dr. P.B. Cliteur



Senator Cliteur

Paul Cliteur (1955) was van 11 juni 2019 tot 25 november 2020 lid van de FVD-fractie in de Eerste Kamer. Hij was vanaf 1 september 2020 vice-fractievoorzitter.

Eerder was hij fractievoorzitter van 11 juni 2019 tot 31 augustus 2020.


Anciënniteit

533 dagen
(11 juni 2019 tot 25 november 2020)