R.G.J. Dercksen (PVV)

René Dercksen (1962) is vanaf 9 juni 2015 lid van de PVV-fractie in de Eerste Kamer.

Hij is sinds 28 maart 2017 voorzitter van de commissie voor Immigratie & Asiel / JBZ-Raad (I&A/JBZ).


Personalia

  • geboren te Rotterdam, 11 december 1962  

woonplaats

  • Bosch en Duin, Utrecht  

Opleidingen

  • commerciële economie, Hogeschool Rotterdam 1985  
  • Havo Laurens College te Rotterdam  

overige

  • opleidingen makelaardij en horeca  

Loopbaan

functies

  • Lid Eerste Kamer der Staten-Generaal vanaf 9 juni 2015
  • Lid Provinciale Staten van Utrecht vanaf 10 maart 2011
  • Zelfstandig (internationaal) adviseur vastgoed, DPS Real Estate B.V. vanaf januari 1998
  • Directeur Property Services International Amsterdam vanaf januari 1990 tot januari 1998
  • Vastgoedbeheerder, VastNed vanaf januari 1989 tot januari 1990
  • Vastgoedbeheerder commercieel vastgoed Nationale Nederlanden Vastgoed vanaf januari 1988 tot januari 1990

andere activiteiten

  • DGA Formula Int. Man. B.V. vanaf 12 juni 1996

Functies naast het Eerste Kamerlidmaatschap

actueel

  • Lid Provinciale Staten van Utrecht vanaf 10 maart 2011
  • Zelfstandig (internationaal) adviseur vastgoed, DPS Real Estate B.V. vanaf januari 1998
  • DGA Formula Int. Man. B.V. vanaf 12 juni 1996


Partijpolitieke functies

  • fractievoorzitter PVV Provinciale Staten van Utrecht, vanaf maart 2011  
  • lid Provinciale Staten Utrecht, vanaf 10 maart 2011  

Anciënniteit

840 dagen
(9 juni 2015 tot heden)