A. Nanninga (Fractie-Nanninga)



Senator Nanninga (Fractie-Nanninga)

Annabel Nanninga (1977) is sinds 15 februari 2021 lid en voorzitter van de Fractie-Nanninga in de Eerste Kamer. Eerder was zij van 11 juni 2019 tot 26 oktober 2020 lid van de FVD-fractie.

Van 26 oktober 2020 tot en met 14 februari 2021 was mevrouw Nanninga in verband met zwangerschap en bevalling tijdelijk voor de duur van 16 weken geen Kamerlid meer.

Zij werd in die periode vervangen door de heer Hugo Berkhout en later door de heer Baljeu.



Personalia

  • geboren te Amsterdam (Netherlands), 6 november 1977
  • Samenwonend

 

kinderen

  • 2 dochters

 

woonplaats

  • Amsterdam, Noord-Holland

 


Functies naast het Eerste Kamerlidmaatschap

actueel

  • Statenlid Forum voor Democratie Provincie Noord-Holland vanaf 28 maart 2019
  • Raadslid Forum voor Democratie Gemeente Amsterdam vanaf 23 maart 2018

Loopbaan

functies

  • Lid Eerste Kamer der Staten-Generaal vanaf 15 februari 2021 en eerder vanaf 11 juni 2019 tot 26 oktober 2020
  • Statenlid Forum voor Democratie Provincie Noord-Holland vanaf 28 maart 2019
  • Raadslid Forum voor Democratie Gemeente Amsterdam vanaf 23 maart 2018

Partijpolitieke functies

  • Statenlid Forum voor Democratie Provincie Noord-Holland vanaf 28 maart 2019
  • Raadslid Forum voor Democratie Gemeente Amsterdam vanaf 23 maart 2018


Reizen

Geen opgave ontvangen


Geschenken

Geen opgave ontvangen


Anciënniteit

625 dagen
(15 februari 2021 tot heden)
(11 juni 2019 tot 26 oktober 2020)