Naar hoofdinhoud Naar hoofdnavigatiemenu

Bgen (b.d.) drs. A.J.A. Beukering (FVD)



A.J.A. Beukering (FvD) 1

Toine Beukering (1958) is vanaf 11 juni 2019 lid van de FVD-fractie in de Eerste Kamer.

De heer Beukering is sinds 3 september 2019 ondervoorzitter van de Eerste Kamercommissie voor Koninkrijksrelaties (KOREL).



Personalia

  • geboren te Den Bosch, 28 november 1958
  • Ongehuwd

 

kinderen

  • 2 zonen

 


Functies naast het Eerste Kamerlidmaatschap

actueel

  • Eigenaar Beukering Leadership Consultancy (BLC) vanaf 1 januari 2017


Opleidingen

voortgezet onderwijs

  • Atheneum A, Sint Janslyceum, vanaf 1 augustus 1971 tot 1 juni 1977

hoger beroepsonderwijs

  • Koninklijke Militaire Academie, Economisch-logistiek, vanaf 22 augustus 1977 tot 23 augustus 1981

wetenschappelijk onderwijs

  • Rijksuniversiteit Leiden, Bestuurskunde, vanaf 1 februari 1991 tot 2 juli 1994

post-academisch onderwijs

  • United Nations Senior Mission Leadership Course, HQ United Nations, vanaf 1 februari 2011 tot 15 februari 2011
  • Collège Interarmées de Défense, Ecole de querre, vanaf 1 januari 1994 tot 1 augustus 1995

Loopbaan

functies

  • Lid Eerste Kamer der Staten-Generaal vanaf 11 juni 2019


Partijpolitieke functies

  • Statenlid Provinciale staten Zuid- Holland vanaf 28 maart 2019


Onderscheidingen

ridderorden

  • Chevalier de l’ordre de mérite de CISM
  • Chevalier de l’ordre de mérite du Gabon

buitenlandse onderscheidingen

  • Meritorious Service medal
  • Ehreszeigen des Bundeswehr in Gold
  • Officier de l’ ordre National de mérite de France

Hobby's

  • Bewegen, lezen en cinema

 


Anciënniteit

183 dagen
(11 juni 2019 tot heden)