Drs. D. Rookmaker (Fractie-Otten)



D. Rookmaker (FvD) 1

Dorien Rookmaker (1964) vanaf 20 augustus 2019 lid van de Fractie-Otten in de Eerste Kamer.

Eerder was zij van 11 juni 2019 tot 20 augustus 2019 lid van de FVD-fractie in de Eerste Kamer.



Personalia

  • geboren te Petten, 30 juli 1964
  • Gehuwd

 

kinderen

  • 1 zoon, 1 dochter

 

woonplaats

  • Hattem, Gelderland

 


Functies naast het Eerste Kamerlidmaatschap

actueel

  • DGA Best Value Europe B.V. vanaf 1 november 2015


Opleidingen

wetenschappelijk onderwijs

  • Beleid en Bestuur in Internationale Organisaties, Rijksuniversiteit Groningen, vanaf 1 september 1989 tot 31 augustus 1994
  • Propedeuse Politicologie, Rijksuniversiteit Leiden, vanaf 1 september 1987 tot 31 december 1988

Loopbaan

functies

  • Lid Eerste Kamer der Staten-Generaal vanaf 20 augustus 2019 en eerder vanaf 11 juni 2019 tot 20 augustus 2019

andere activiteiten

  • CRO - Chief Risk Officer Nationale Nederlanden N.V. vanaf 1 maart 2017 tot 1 september 2018
  • DGA Best Value Europe B.V. vanaf 1 november 2015
  • Trainer Risk Management/Governance Rijksacademie ( Min.Fin.) vanaf 1 november 2010 tot 1 februari 2017
  • Chief Risk & Compliance Officer ProRail B.V. vanaf 1 juli 2008 tot 1 februari 2017
  • Hoofd Risk Management Achmea Bank Holding B.V. vanaf 1 mei 2006 tot 1 juni 2008
  • Management ABNAMRO N.V. vanaf 1 mei 1997 tot 1 mei 2005


Hobby's

  • Wandelen, lezen, koken.

 


Anciënniteit

75 dagen
(11 juni 2019 tot heden)