J. van Pareren (Fractie-Van Pareren)



foto van Senator van Pareren (FvD)

Bob van Pareren (1947) is vanaf 29 november 2020 lid van de Fractie-Van Pareren in de Eerste Kamer. Hij is voorzitter van deze fractie.

Van 11 juni 2019 tot 29 november 2020 was hij lid van de FVD-fractie in de Eerste Kamer en was hij fractiesecretaris en penningmeester van de FVD-fractie.

De heer Van Pareren is ondervoorzitter van de vaste Eerste Kamercommissie voor Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS).



Personalia

  • geboren 6 augustus 1947
  • gehuwd

 

kinderen

  • 2 zoons en 2 dochters

 

woonplaats

  • Den Haag, Zuid-Holland

 


Functies naast het Eerste Kamerlidmaatschap

actueel

  • Raad van Toezicht Chiqcare vanaf 1 januari 2016

Loopbaan

functies

  • Lid Eerste Kamer der Staten-Generaal vanaf 29 november 2020 en eerder vanaf 11 juni 2019 tot 29 november 2020

Partijpolitieke functies

  • Penningmeester / bestuurslid Fractie Eerste Kamer Forum voor Democratie vanaf 5 juni 2019
  • Statenlid Zuid-Holland Forum voor Democratie vanaf 28 maart 2019
  • Penningmeester Fractie Staten Zuid-Holland Forum voor Democratie vanaf 28 maart 2019
  • Lid commissie Standpunten Forum voor Democratie vanaf 1 januari 2019


Reizen

Geen opgave ontvangen


Geschenken

Geen opgave ontvangen


Anciënniteit

596 dagen
(11 juni 2019 tot heden)