J. van Pareren (FVD)



foto van Senator van Pareren (FvD)

Bob van Pareren (1947) is vanaf 11 juni 2019 lid van de FVD-fractie in de Eerste Kamer. Hij is fractiesecretaris en penningmeester.

De heer Van Pareren is ondervoorzitter van de vaste Eerste Kamercommissie voor Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS). Hij is tijdens het verlof van mevrouw Nanninga vanaf 26 oktober 2020 ook ondervoorzitter van de vaste Eerste Kamercommissie voor Immigratie & Asiel / JBZ-Raad (I&A/JBZ).



Personalia

  • geboren 6 augustus 1947
  • gehuwd

 

kinderen

  • 2 zoons en 2 dochters

 

woonplaats

  • Den Haag, Zuid-Holland

 


Functies naast het Eerste Kamerlidmaatschap

actueel

  • Raad van Toezicht Chiqcare vanaf 1 januari 2016

Loopbaan

functies

  • Lid Eerste Kamer der Staten-Generaal vanaf 11 juni 2019

Partijpolitieke functies

  • Penningmeester / bestuurslid Fractie Eerste Kamer Forum voor Democratie vanaf 5 juni 2019
  • Statenlid Zuid-Holland Forum voor Democratie vanaf 28 maart 2019
  • Penningmeester Fractie Staten Zuid-Holland Forum voor Democratie vanaf 28 maart 2019
  • Lid commissie Standpunten Forum voor Democratie vanaf 1 januari 2019


Reizen

Geen opgave ontvangen


Geschenken

Geen opgave ontvangen


Anciënniteit

533 dagen
(11 juni 2019 tot heden)