Mr. M.H. Bikker (ChristenUnie)



Mr. M.H. Bikker

Mirjam Bikker (1982) was van 9 juni 2015 tot en met 30 maart 2021 lid van de ChristenUnie-fractie in de Eerste Kamer. Sinds 11 juni 2019 was zij fractievoorzitter.

Mirjam Bikker was voorzitter van de Eerste Kamercommissie voor Onderwijs, Cultuur en Wetenschap (OCW).

Gedurende haar bevallingsverlof van 13 september 2016 tot 22 december 2016 werd zij vervangen door de heer Sietsma.


Anciënniteit

2022 dagen
(22 december 2016 tot 31 maart 2021)
(9 juni 2015 tot 13 september 2016)