N.J.F. Pouw-Verweij (FVD)



Foto van N.J.F. Pouw-Verweij (FVD)

Nicki Pouw-Verweij (1991) was van 11 juni 2019 tot en met 23 juli 2019 lid van de FVD-fractie in de Eerste Kamer.

Aan mevrouw Pouw-Verweij is op haar verzoek door de Voorzitter van de Eerste Kamer tot en met 12 november 2019 tijdelijk ontslag verleend als Lid van de Eerste Kamer wegens zwangerschap en bevalling. Mevrouw Pouw-Verweij zal in haar periode van verlof worden vervangen door de heer drs. O.J. (Otto) Hermans. De heer Hermans zal op 10 september 2019 in de plenaire vergadering van de Eerste Kamer als Lid van de Kamer worden beëdigd.


Anciënniteit

43 dagen
(11 juni 2019 tot 24 juli 2019)