A. de Jager (VVD)



Ad de Jager (1938) was van 13 juni 1995 tot 8 juni 1999 en van 11 april 2000 tot 10 juni 2003 lid van de VVD-fractie in de Eerste Kamer.

De heer De Jager is op 18 mei 2021 overleden en werd herdacht tijdens de plenaire vergadering van de Eerste Kamer op 15 juni 2021.


Anciënniteit

2611 dagen
(11 april 2000 tot 10 juni 2003)
(13 juni 1995 tot 8 juni 1999)