L.P. van der Linden MSc. (FVD)



L.P. van der Linden MSc. (FvD) 1

Lennart van der Linden (1983) is vanaf 11 juni 2019 lid van de FVD-fractie in de Eerste Kamer.

De heer Van der Linden is ondervoorzitter van de vaste Eerste Kamercommissie voor Economische Zaken en Klimaat / Landbouw, Natuur en Voedselkwaliteit (EZK/LNV).



Personalia

  • geboren te Rotterdam, 4 november 1983
  • Ongehuwd

 

woonplaats

  • Barendrecht, Zuid-Holland

 


Functies naast het Eerste Kamerlidmaatschap

actueel

  • Trainer Nederlands Debat Instituut vanaf 14 juni 2018
  • Directeur-Eigenaar Levadeli Holding B.V. vanaf 14 juni 2018
  • BABS (trouwambtenaar) Gemeente Barendrecht


Opleidingen

hoger beroepsonderwijs

  • Accountancy, Nyenrode Business Universiteit, vanaf 2002 tot 2010

wetenschappelijk onderwijs

  • Accountancy, Nyenrode Business Universiteit, vanaf 2011 tot 2012

Loopbaan

functies

  • Lid Eerste Kamer der Staten-Generaal vanaf 11 juni 2019
  • Directeur-Eigenaar Levadeli Holding B.V. vanaf 14 juni 2018
  • Wethouder Gemeente Barendrecht vanaf 28 mei 2014 tot 14 juni 2018

andere activiteiten

  • Trainer Nederlands Debat Instituut vanaf 14 juni 2018
  • Senior Business Analyst Bacardi vanaf 1 februari 2012 tot 30 juni 2014
  • External Auditor Deloitte Accountants vanaf 1 september 2002 tot 31 januari 2012

Partijpolitieke functies

  • Gemeenteraadslid Gemeente Barendrecht vanaf 21 maart 2018

afgesloten

  • Wethouder Gemeente Barendrecht vanaf 28 mei 2014 tot 14 juni 2018


Hobby's

  • Lezen, reizen, voetballen

 


Anciënniteit

125 dagen
(11 juni 2019 tot heden)