Drs. O.J. Hermans (FVD)



foto Senator Hermans  (FvD)

Otto Hermans (1950) is sinds 18 februari 2020 lid van de FVD-fractie in de Eerste Kamer.

De heer Hermans was van 10 september 2019 tot en met 12 november 2019 al tijdelijk lid van de FVD-fractie. Hij verving in die periode senator Nicki Pouw-Verweij aan wie op haar verzoek wegens zwangerschap en bevalling door de Voorzitter van de Eerste Kamer tijdelijk ontslag was verleend.



Personalia

  • geboren 29 maart 1950

 

woonplaats

  • Maastricht, Limburg

 


Opleidingen

wetenschappelijk onderwijs

  • Radboud Universiteit Nijmegen, Tandheelkunde, vanaf 1971 tot 1977
  • Technische Hoge School Eindhoven (Propedeuse), Bouwkunde, vanaf 1969 tot 1971

post-academisch onderwijs

  • Atraumatic Restorative Treatment (ART dentistry, prof. Frenken), Universiteit Nijmegen, vanaf 2008 tot 2008

Loopbaan

functies

  • Lid Eerste Kamer der Staten-Generaal vanaf 18 februari 2020 en eerder vanaf 10 september 2019 tot 13 november 2019
  • Tandarts, algemeen practicus Tandarts vanaf 21 februari 1978 tot 6 september 2016


Reizen

Geen opgave ontvangen


Geschenken

Geen opgave ontvangen


Anciënniteit

279 dagen
(18 februari 2020 tot heden)
(10 september 2019 tot 12 november 2019)